Przemysław Kurdziel – Szkoła Mistrzów Reklamy {
// Wykładowcy

Przemysław Kurdziel

Z początkiem 2020 roku objął stanowisko Business Development Director w agencji Allegro Brand Experience Agency, w której odpowiada za egzekucję długofalowej strategii agencji związanej z poszerzeniem kompetencji w obszarze brand experience w Polsce oraz na rynkach zagranicznych. Jego rolą jest również poszukiwanie oraz wdrażanie nowych procesów i narzędzi usprawniających pracę zespołu, a także poszukiwanie przewag konkurencyjnych.

Przemysław ma ponad 10-letnie doświadczenie w branży marketingowej, które zdobył realizując działania zarówno po stronie agencji, jak i międzynarodowej korporacji.

Podczas swojej pracy w Focus Media Group, jako New Business Director był odpowiedzialny odpowiedzialny za tworzenie i realizację strategii biznesowej Focus Media Group oraz Imagine Nation, określanie priorytetów biznesowych i kierunków rozwoju agencji oraz ich wdrażanie. Zajmował się również prowadzeniem działań przetargowych, pozyskiwaniem nowych klientów oraz rozwijaniem współpracy z kontrahentami agencji.

Wcześniej przez niemal 4 lata był związany z Walk, gdzie jako Business Development Manager w Walk Events odpowiadał za działania z obszaru new business, budowanie relacji z kluczowymi klientami agencji oraz prowadzenie procesów przetargowych. Koordynował również kwestie dotyczące partnerstw i sponsoringów w ramach projektów, takich jak VERVA Street Racing 2016 czy ORLEN Warsaw Marathon 2017. Swoje kompetencje rozwijał także w Perfectto, w której na stanowisku New Business Director prowadził business development, wdrażał strategię marketingową agencji oraz realizował projekty dla lokalnych i międzynarodowych klientów.

Wcześniej pracował jako Specjalista ds. Marketingu w firmie doradczej EY (dawniej: Ernst & Young), prowadząc m.in. największy projekt marketingowy firmy – konkurs EY Przedsiębiorca Roku.

Przemysław jest również zaangażowany w działalność dydaktyczną. Prowadzi zajęcia w Akademii Leona Koźmińskiego oraz na Uniwersytecie Warszawskim, przybliżając studentom zagadnienia z zakresu zarządzania marką oraz event marketingu. Od 2020 jest członkiem Rady Konsultacyjnej ds. Marketingu i Transformacji Cyfrowej Akademii Leona Koźmińskiego, która przyczynia się do lepszego zdefiniowania efektywnej współpracy pomiędzy biznesem, a środowiskiem akademickim i ma na celu powodowanie, że studenci wejdą na rynek pracy jeszcze lepiej przygotowani.

W Szkole Mistrzów Reklamy współprowadzi kurs Event management w wersji online.