Konrad Białek – Szkoła Mistrzów Reklamy {
// Wykładowcy

Konrad Białek

Senior Creative / Art Director w Isobar Poland Group.

Początki

Zwyczajne. Zaczynał w małych, pozawarszawskich agencjach jako designer. Potem po stronie klienta pracował jako Art Director. Chciał do agencji, więc poszedł do działu social mediowego, już w Warszawie. Finalnie szybko został kreatywnym. Wykładanie tutaj zajęło mu 4 agencje na Linkedinie.

Obecnie

Łącznie osiem lat doświadczenia w reklamie, które zdobywał w agencjach sieciowych i niezależnych. Entuzjasta niestandardowego podejścia do komunikacji, lubiący rozwiązania technologiczne, odważne i nieoczywiste. Prywatnie amator niszowego poczucia humoru, także w reklamie, marzyciel, meloman.

Klienci

McDonald’s, ŠKODA, Adidas, Auchan, Allegro, Durex, PLUS, AXE, Lech, ING Bank, NIVEA, Surf, Raffaello, BigMilk, IKEA, Berlinki. Cyfrowy Polsat, Disney.

Nagrody i osiągnięcia

Są. Nagradzany na festiwalach Mixx Awards, Golden Arrow, Effie oraz na globalnych konkursach klienckich. Ma też kilka prywatnych osiągnięć jako projektant okładek albumów muzycznych.

W wolnym czasie

W tak zwanym wolnym słucha, ogląda, czyta, jeździ na rowerze, podróżuje, gotuje, projektuje i wymyśla dla siebie i kilku muzyków. Marnuje sporo czasu na Instagramie. Człowiek – spokój.