Rekrutacja – Szkoła Mistrzów Reklamy {

Rekrutacja

Rekrutacja na kurs copy/art:

Kurs Copywriting / Art direction

Z uwagi na to, że kurs odbywa się na zasadzie pracy nad konkretnymi projektami, nabór odbywa się przez cały rok, po indywidualnym uzgodnieniu z dyrektorką szkoły. Szczegółów dowiesz się telefonicznie (patrz: kontakt).

Przyślij nam swoje CV. Mile widziane (choć niekonieczne) będą prace świadczące o zainteresowaniach, umiejętnościach i wrażliwości. Mogą to być wiersze, opowiadania, zdjęcia, filmy amatorskie, obrazy, grafiki itd. Po przesłaniu dokumentów zostaniesz zaproszony na rozmowę.

 

Rekrutacja na pozostałe kursy:

W jednym roku akademickim odbywają się dwie edycje każdego z poniższych kursów. Rekrutacja na edycje jesienne kursów zaczyna się we wrześniu, a same kursy w  październiku. Rekrutacja na edycje wiosenne kursów rozpoczyna się w styczniu, a same kursy w marcu. Konkretne daty zjazdów podane są w zakładkach poszczególnych kursów. Procedura rekrutacyjna polega na przesłaniu CV i potwierdzenia opłaty rekrutacyjnej w wysokości 200 zł na adres mailowy. Opłata rekrutacyjna jest bezzwrotna, chyba, że kurs nie zostanie uruchomiony.

Kurs Account management 

Kurs Event management

# Kurs Strategia komunikacji marki 

Kurs Media planning

Kurs Social media management 

Kurs Reżyseria filmu reklamowego