reżyseria filmureklamowego – Szkoła Mistrzów Reklamy {

reżyseria filmu
reklamowego

Reżyser filmów reklamowych to bardzo lukratywny zawód. Wielu znanych dziś reżyserów filmów fabularnych zaczynało właśnie od reklamy, np. Ridley Scott, Allan Parker, David Lynch, Guy Ritchie, Spike Lee, Wim Wenders, Hugh Hudson, Spike Jonze, David Fincher, Michael Bay, Mark Pellington, David McNally, Gore Verbinski i pewnie wielu innych. Niestety, dostać się do branży jest niezwykle trudno. Nie wystarczy dyplom renomowanej szkoły filmowej, prawdę powiedziawszy nie jest on w ogóle potrzebny. Nie wystarczy zrealizowany teledysk czy etiuda filmowa. Ludzie, decydujący o tym, czy dać ci zlecenie, chcą zobaczyć twój show-reel. Skąd jednak masz go wziąć, skoro nigdy nie kręciłeś reklam?

Błędne koło, prawda?

Dobrym rozwiązaniem może być pierwszy w Polsce kurs przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą zostać reżyserami reklam.
W jego trakcie przejdziesz proces tworzenia filmu reklamowego pod okiem filmowców oraz specjalistów z agencji reklamowych,
a także dowiesz się jak powinien wyglądać dobry show-reel, jak rozmawiać z domami produkcyjnymi i z agencjami reklamowymi, jak rozumieć brief kreatywny, jak przygotować eksplikację i shootingboard, jak nakręcić packshot, jak zachowywać się na planie, czy w postprodukcji. Jednym słowem – dowiesz się jak dostać się do branży i jak się w niej utrzymać.

Z drugiej strony, być może chcesz zarabiać, kręcąc reklamy dla małych firm, których nie stać na agencje. Jeśli tak, ten kurs jest również dla ciebie. Dowiesz się na nim jak stworzyć swoje portfolio, jak sporządzić ofertę, jak zbudować minimalny zespół i jak nakręcić film minimalnym kosztem.

Weź pod uwagę, że nie jesteśmy szkołą filmową. Jeśli nie masz podstaw filmowania i nie znasz sprzętu, tych rzeczy się u nas nie nauczysz.

Czego nauczysz się w trakcie kursu reżyseria filmu reklamowego

 • Kim są ludzie, którzy zlecają realizację reklam i jak z nimi rozmawiać
 • Czytanie storyboardu agencji
 • Analiza budżetu  produkcji
 • Pisanie treatmentu filmu reklamowego i listy ujęć
 • Określanie potrzeb scenograficznych i kostiumowych
 • Wybieranie obiektów
 • Casting
 • Przygotowanie do PPM i jego przebieg
 • Kompletowanie ekipy realizacyjnej
 • Inscenizacja i kompozycja
 • Akcja (ruch – rytm, tempo; dynamika)
 • Operator  i reżyser spotu  reklamowego (współpraca)
 • Aktor  w spocie reklamowym

DATY ZJAZDÓW 2022/2023

PAŹ 2022 – 8,16
LIS 2022 –
6
GRU 2022 –
18

Opłata za kurs:
1 x 4000 lub 2 x 2200 zł

Promocje: patrz w zakładce Czesne.

Masz możliwość uzyskania nieoprocentowanej pożyczki na szkolenie reżyseria filmu reklamowego

Chcesz uzyskać nieoprocentowaną pożyczkę na kurs reżyseria filmu reklamowego z możliwością umorzenia 25% długu? Skorzystaj z pilotażowego narzędzia Ministerstwa Rozwoju, finansowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, z którego możesz sfinansować naukę na kursie. Pożyczka jest nieoprocentowana, bez żadnych dodatkowych kosztów, spłaty rozłożone na okres minimum 12, maksimum 36 miesięcy i można się starać o umorzenie nawet 25% wartości długu! Wnioski składa się online, cała procedura jest prosta i opisana dokładnie na http://inwestujwrozwoj.pl/

Kto prowadzi kurs reżyseria filmu reklamowego

Masz pytania? skontaktuj się z nami