Sebastian Stępak – Szkoła Mistrzów Reklamy {
// Wykładowcy

Sebastian Stępak

Wykształcenie

Ukończył psychologię na Uniwersytecie SWPS.

Doświadczenie zawodowe

Karierę zaczynał w 2001 roku, jeszcze w trakcie studiów.

Sebastian jest dyrektorem zarządzającym w polskim oddziale MSL, międzynarodowej agencji Public Relations należącej do Publicis Groupe – jednego z największych koncernów reklamowych na świecie.

Pierwszą agencją w jakiej pracował była firma Ciszewski Public Relations, w 2012 roku oficjalnie przejęta przez francuską grupę. Pełnił również funkcję rzecznika prasowego linii lotniczych i wielu innych marek zwłaszcza w trudnych okolicznościach. Jego specjalizacja to komunikacja i zarządzanie kryzysowe. Pracował dla największych światowych marek takich jak: P&G, Unilever, Google, GE, IBM, Microsoft, Pernod Ricard, LG Electronics, Samsung i wielu innych.

Agencję, mimo że jest wielką, światową korporacją, traktuje jak własną firmę, wręcz paranoicznie dbając o dodatni bilans przychodów i wydatków.

Nagrody

Oprócz zarządzania, w MSL czuwa nad strategią i kreacją. Od lat jest  jurorem w największych konkursach reklamy i PR na świecie, takich jak: Cannes Lions, Sabre Awards, KTR-y, Clio Awards, Young Creatives i wielu innych.

Prowadzi kurs PR