Łukasz Kowalski - Szkoła Mistrzów Reklamy {
// Wykładowcy

Łukasz Kowalski

Wykształcenie

Ukończył studia na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego – jest absolwentem Polityki Społecznej i Stosunków Międzynarodowych. Wielokrotny stypendysta niemieckich uczelni wyższych.

Doświadczenie zawodowe

Ponad 10 lat doświadczenia w komunikacji korporacyjnej, Public Affairs oraz issue management, zdobytego w biznesie i sektorze publicznym. Pracę w MSLGROUP zaczął w 2014 roku. Wcześniej był m.in. doradcą w międzynarodowych agencjach PR i pełnił funkcję rzecznika Rady Miasta Warszawy.

Od 2016 roku jest współszefem komitetu marketingu i komunikacji American Chamber of Commerce.

Jest ekspertem komunikacyjnego wsparcia biznesu. Posiada szerokie doświadczenie w realizacji projektów dla klientów z branży energetycznej, przemysłowej i obronnej. Jest doradcą międzynarodowych koncernów dla których tworzy strategie komunikacji, zarządzania reputacją i budowania relacji z liderami opinii. Obszarem jego szczególnego zainteresowania jest wsparcie komunikacyjne zmian, które dokonują się na skutek postępu technologicznego i przemysłowego.

Nagrody

Srebrny Spinacz 2016 Komunikacja Korporacyjna – Komunikacja przejęcia TVN przez SNI

Srebrny Spinacz 2016 Relacje Inwestorskie i komunikacja Finansowa– Komunikacja przejęcia TVN przez SNI

Srebrny Spinacz 2016 Media i Kultura – Komunikacja przejęcia TVN przez SNI

Komentator bieżących wydarzeń politycznych i branżowych

Poza pracą

Jest pasjonatem hard bopu, klasycznej mody męskiej i koszul Brooks Brothers.

Prowadzi szkolenie PR