Łukasz Gabler - Szkoła Mistrzów Reklamy {
// Wykładowcy

Łukasz Gabler

Wykształcenie

Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydział Nauk Społecznych, Stosunki Międzynarodowe i Marketing Polityczny. Ukończył również Uniwersytet w Linköping (Szwecja), specjalność Gender Studies. Stypendysta programu Sokrates-Erasmus na Uniwersytecie Complutense w Madrycie oraz The New School w Nowym Yorku.

Doświadczenie zawodowe

Blisko 9 lat doświadczenia w pracy w zakresie administracji państwowej, dyplomacji oraz Public Affairs. Jest ekspertem w zakresie budowania strategii, zarządzania grupami nacisku oraz budowania długotrwałych relacji z interesariuszami na szczeblu centralnym i regionalnym.  Współpracował z Komisją Europejską oraz realizował projekty z zakresu rynku pracy i praw człowieka dla Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Do MSL dołączył w 2016 roku. Poprzednio pracował  w Ambasadzie RP w Londynie oraz Kopenhadze pełniąc odpowiednio funkcje wicekonsula oraz konsula. Reprezentuje takich klientów jak Amazon, SNI czy BlaBlaCar.

Panelista

Backlash in the UE. Prospects for the new anti-discrimination directive, Warszawa, 2008.

Communicating equality and non-Discrimination in the EU, European Commission, Belfast, 2008.

Universal Periodic Review, UN Human Rights Council, Geneva, 2008.

System emerytalny w Danii, Służba Pracownicza, 2013, nr 2.

Wolontariat w Anglii, Służba Pracownicza, 2011, nr 10.

Wokół dyskryminacji osób starszych, Służba Pracownicza, 2007, nr 10.

Ustawa Przemocowa w Hiszpanii, Niebieska Linia, 2008, nr 2/55.

Poza pracą

Uwielbia podróże, realizm magiczny Jose Saramago oraz duński design.

Prowadzi kurs public relations