System odroczonej płatności

tu jesteś: O szkole / System odroczonej płatności / System odroczonej płatności

Wszyscy za normalny uważają system "płacę za naukę - uczę się – znajduję pracę".

Ale przecież sprawiedliwiej byłoby:

uczę się - znajduję pracę - płacę za naukę

Jesteśmy dumni, że nasi słuchacze nie mają problemu ze znalezieniem pracy!
Nie ma agencji sieciowej, przez którą nie przewinąłby się któryś z naszych absolwentów.
Ale zawsze czuliśmy niepokój na myśl ile talentów marnuje się z banalnych powodów finansowych...

Dlatego 10-tą rocznicę naszej działalności postanowiliśmy uczcić odwracając kota ogonem, jak to w reklamie.

Jako pierwsza szkoła w Polsce wprowadzamy system odroczonej płatności czesnego, połączony z dużymi rabatami.
W skrócie działa to tak: spłacać większą część czesnego zaczynasz dopiero ze swojej pierwszej pensji. W dodatku, im szybciej podejmiesz pracę, tym większy dostaniesz rabat!

Musisz jednak spełnić pewne warunki.
Jeśli chcesz dowiedzieć się szczegółów, zadzwoń: 603 643 053

Uwaga: propozycja dotyczy wyłącznie kursu copywriting/art direction.

Save