O nas

O nas

tu jesteś: O szkole / O nas / O nas

 

 

Jedyna branżowa szkoła reklamy w Polsce, przygotowująca młodych ludzi do pracy w agencjach reklamowych.

Do 2006 roku nie było w Polsce szkół, przygotowujących młodych ludzi do pracy w tej branży. W rezultacie każdy junior tracił w pracy czas ucząc się podstaw zawodu, popełniając błędy i zadając miliony pytań ludziom, którzy byli zbyt zajęci, by na nie odpowiadać. 

Szkoła Mistrzów Reklamy powstała aby wypełnić tę lukę. Jej zadaniem jest odciążenie agencji reklamowych od konieczności szkolenia juniorów. Jest to szkoła, w której uczniowie uczą się od profesjonalistów z branży oraz na stażach w większości agencji w Warszawie. Nabywają praktyczne umiejętności potrzebne, aby dostać pracę i rozpocząć karierę w reklamie. Uczą się zawodów takich jak copywriter, art director, account manager, event manager, strateg, media planner a także social media manager. 

Zajęcia odbywają się tylko w weekendy, a to z dwóch powodów: po pierwsze, daje to szansę dotarcia na zajęcia w Warszawie studentom z innych miast. Po drugie, pozwala szkole na całkowite zrezygnowanie z nauczycieli akademickich i w zamian angażowanie instruktorów - mentorów, których głównym zawodem jest praca w reklamie, i którzy w przeciwnym razie nie mieliby czasu, by uczyć. 

W ten sposób Szkoła Mistrzów Reklamy jest nie tylko miejscem, w którym uczniowie mogą nauczyć się zawodu, ale także poznać ludzi, którzy tworzą reklamę, swoich przyszłych pracodawców. Z kolei nauczyciele mogą wybrać najlepszych do pracy w swoim zespole. 

Absolwentów SMR można znaleźć w prawie każdej agencji w Polsce, a nawet za granicą (Leo Burnett Chicago, Interbrand Mediolan, Lamtar Paryż). Są cenionymi pracownikami, wielu z nich już kieruje działami w agencjach, są autorami znanych kampanii, jurorami konkursów reklamowych, otrzymują wiele nagród branżowych, w tym również tych najbardziej prestiżowych, jak 
Cannes Lions, D&AD, The One Show, Golden Drum itd.

W roku 2016 nawiązaliśmy współpracę z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Reklamy - IAA Polska.

www.relojesbarato.es

 

 

Save

Szkoła Mistrzów Reklamy to specjalistyczna instytucja szkoląca do działów kreacji, obsługi klienta i strategii w agencjach reklamowych i eventowych. Szkolenia marketingowe są prowadzone wyłącznie przez praktyków agencyjnych z wieloletnim doświadczeniem, aktywnych zawodowo - stąd system szkoleń oparty na weekendowych zjazdach. Nasi studenci pracują na projektach od briefingu po końcową realizację, pod czujnym okiem wykładowców, którzy często stają się wkrótce szefami swoich byłych studentów. W ciągu kilku lat działalności nasi studenci znaleźli zatrudnienie w większości sieciowych agencji w Polsce zdobywając wiele nagród na krajowych i międzynarodowych festiwalach.
Szkoła Mistrzów Reklamy - szkolenia marketingowe SMR
email: kontakt@szkolamistrzowreklamy.pl | tel. 603 643 053
Produkcja Unigroup.pl