Film

tu jesteś: Prace studenckie / Film / Film

Film "Fakty" dla Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich.  Autorzy: studenci pod kierunkiem Bartka Bartoszka.

Czesc ogolnopolskiej kampanii.

Film powstał na prośbę Zespołu Szkół nr 5 w Warszawie. Autorzy scenariusza: Danka Kisiała i Jurek Dudek, rez/op Tomek Walasek. Grają uczniowie szkoły i nauczycielka.

Kampania zrealizowana dla Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce, składająca się z filmu TV, plakatów i radia. W roli wrażego szefa wystąpił prywatnie bardzo sympatyczny prezes Akademii Rozwoju Filantropii :)

I jeszcze ciekawostka: w tym filmie po raz pierwszy w polskiej reklamie została zastosowana kamera RED! Byliśmy więc prekursorami i królikami doświadczalnymi :)

Film zrealizowany w ramach duzej kampanii "Szanuj zycie. Profesjonaliści pracują bezpiecznie". Na kampanię składały się jeszcze plakaty, prasa, radio, bannery statyczne i animowane oraz mnóstwo gadzetów. Autorzy: studenci pod kierunkiem Małgosi Gruszkowskiej i Maćka Krzywickiego.

Jeden z trzech filmów animowanych, wchodzących w skład pierwszej w Polsce kampanii dotyczącej uzaleznienia od hazardu. W jej skład wchodziły równiez plakaty, bannery internetowe i gadzety. Autorzy: studenci pod kierunkiem Małgosi Gruszkowskiej i Maćka Krzywickiego.

PARPA - Ciąża bez alkoholu. Scenariusz Małgosia Majewska. Film był częścią  ogromnej kampanii multimedialnej, zrealizowanej przez naszą Szkołę. Szedł w kinach w całej Polsce i w niektórych krajach Unii Europejskiej.

autorzy: Ola Andrzejewska i Grzesiek Oleśniewicz

animacja: Kuba Pędziwiatr

kreacja zbiorowa, "na rozgrzewkę"

copy: Zuza Koraszewska, animacja: Kuba Pędziwiatr.

Kreacja zbiorowa, "na rozgrzewkę"

copy: Zuza Koraszewska, art: Kuba Gajos, animacja: Chimney Pot. Film zrealizowany na zamówienie Polskiej Unii Medycyny Transplantacyjnej. Szedł w telewizji i w kinach.

Autorzy: Magda Mosur i Grzesiek Oleśniewicz.
Film zdobył wyróżnienie w konkursie zorganizowanym przez pismo "Focus".

A to film "Spełnieni", równiez dla Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich.  Autorzy: studenci pod kierunkiem Bartka Bartoszka.