Film

Film

tu jesteś: Prace studenckie / Film / Film

 

Film "Fakty" dla Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich.  Autorzy: studenci pod kierunkiem Bartka Bartoszka.

Czesc ogolnopolskiej kampanii. 

 

 Film powstał na prośbę Zespołu Szkół nr 5 w Warszawie. Autorzy scenariusza: Danka Kisiała i Jurek Dudek, rez/op Tomek Walasek. Grają uczniowie szkoły i nauczycielka.

 

 

Kampania zrealizowana dla Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce, składająca się z filmu TV, plakatów i radia. W roli wrażego szefa wystąpił prywatnie bardzo sympatyczny prezes Akademii Rozwoju Filantropii :)

I jeszcze ciekawostka: w tym filmie po raz pierwszy w polskiej reklamie została zastosowana kamera RED! Byliśmy więc prekursorami i królikami doświadczalnymi :)

 

Film zrealizowany w ramach duzej kampanii "Szanuj zycie. Profesjonaliści pracują bezpiecznie". Na kampanię składały się jeszcze plakaty, prasa, radio, bannery statyczne i animowane oraz mnóstwo gadzetów. Autorzy: studenci pod kierunkiem Małgosi Gruszkowskiej i Maćka Krzywickiego.

 

 

Jeden z trzech filmów animowanych, wchodzących w skład pierwszej w Polsce kampanii dotyczącej uzaleznienia od hazardu. W jej skład wchodziły równiez plakaty, bannery internetowe i gadzety. Autorzy: studenci pod kierunkiem Małgosi Gruszkowskiej i Maćka Krzywickiego.

 

PARPA - Ciąża bez alkoholu. Scenariusz Małgosia Majewska. Film był częścią  ogromnej kampanii multimedialnej, zrealizowanej przez naszą Szkołę. Szedł w kinach w całej Polsce i w niektórych krajach Unii Europejskiej.

 

autorzy: Ola Andrzejewska i Grzesiek Oleśniewicz

 

animacja: Kuba Pędziwiatr

 

 

kreacja zbiorowa, "na rozgrzewkę"

 

 

copy: Zuza Koraszewska, animacja: Kuba Pędziwiatr. 

 

 

Kreacja zbiorowa, "na rozgrzewkę"

 

 

copy: Zuza Koraszewska, art: Kuba Gajos, animacja: Chimney Pot. Film zrealizowany na zamówienie Polskiej Unii Medycyny Transplantacyjnej. Szedł w telewizji i w kinach.

 

 

Autorzy: Magda Mosur i Grzesiek Oleśniewicz.
Film zdobył wyróżnienie w konkursie zorganizowanym przez pismo "Focus".

 

 

 

A to film "Spełnieni", równiez dla Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich.  Autorzy: studenci pod kierunkiem Bartka Bartoszka.

Szkoła Mistrzów Reklamy to specjalistyczna instytucja szkoląca do działów kreacji, obsługi klienta i strategii w agencjach reklamowych i eventowych. Szkolenia marketingowe są prowadzone wyłącznie przez praktyków agencyjnych z wieloletnim doświadczeniem, aktywnych zawodowo - stąd system szkoleń oparty na weekendowych zjazdach. Nasi studenci pracują na projektach od briefingu po końcową realizację, pod czujnym okiem wykładowców, którzy często stają się wkrótce szefami swoich byłych studentów. W ciągu kilku lat działalności nasi studenci znaleźli zatrudnienie w większości sieciowych agencji w Polsce zdobywając wiele nagród na krajowych i międzynarodowych festiwalach.
Szkoła Mistrzów Reklamy - szkolenia marketingowe SMR
email: kontakt@szkolamistrzowreklamy.pl | tel. 603 643 053
Produkcja Unigroup.pl