Czesne

tu jesteś: O szkole / Czesne / Czesne

CZESNE I PROMOCJE

Czesne

copywriter / art director (36 weekendowych zjazdów w ciągu 12 miesięcy, w sumie 360 godzin nauki)

Sposoby opłacania czesnego:

1 x 9600 zł (koszt jednej godziny nauki to 26 zł)

2 x 5400 zł (koszt jednej godziny nauki to 30 zł)

12 x 1000 zł (koszt jednej godziny nauki to 33 zł)

Patrz: program odroczonej płatności, na dole strony.

strategia komunikacji marki (8 weekendowych zjazdów  w ciągu 4 miesięcy, w sumie 48 godzin nauki)

2 x 2000 zł

account management (8 weekendowych zjazdów  w ciągu 4 miesięcy, w sumie 48 godzin nauki)

2 x 2000 zł

event management (8 weekendowych zjazdów  w ciągu 4 miesięcy, w sumie 48 godzin nauki)

2 x 2000 zł

social media manager (8 weekendowych zjazdów  w ciągu 4 miesięcy, w sumie 48 godzin nauki)

2 x 2000 zł

media planner (8 weekendowych zjazdów  w ciągu 4 miesięcy, w sumie 48 godzin nauki)

2 x 2000 zł

reżyser filmu reklamowego ( 8 weekendowych zjazdów w ciągu 4 miesięcy, plus 9 zjazd gratis)

1 x 3900 zł

2 x 2200 zł

Wpłaty

Wpłaty prosimy dokonywać na konto: 56 1050 1025 1000 0090 3130 1451

z dopiskiem jakiego kursu dotyczy wpłata.

Promocje:

- 20% zniżki przy opłaceniu całego roku z góry (dotyczy wyłącznie kursu copywriter / art director), czyli 9600 zamiast 12000 zł

- 10% zniżki przy opłacie za pół roku z góry (dotyczy wyłącznie kursu copywriter / art director), czyli 2 raty po 5400 zł, w sumie 10800 zamiast 12000 zł .

- przy opłaceniu kursu copywriter / art director za rok z góry, student ma prawo do bezpłatnego udziału w dwóch dodatkowych kursach z oferty SMR

- przy opłaceniu kursu copywriter / art director za pół roku z góry, student ma prawo do bezpłatnego udziału w jednym dodatkowym kursie z oferty SMR

- 10% zniżki na każdy kolejny kurs dla absolwentów dowolnego kursu w SMR

- 10% zniżki za każdego przyprowadzonego studenta

- przy zapisie i wczesnej wpłacie (każdorazowo wyznaczany termin) student otrzyma dodatkową zniżkę w wysokości 10%

Każdy student, który opuścił jakieś zajęcia, a opłacił cały kurs, ma mozliwość odrobienia zaległości w kolejnej edycji tego kursu. Student będzie zobowiązany sam dopilnować terminu odrabianych zajęć.

Student ma prawo skorzystać z dwóch zniżek nie przekraczających w sumie 20%.

Przy wcześniejszym zakończeniu umowy przyznane zniżki nie obowiązują.

Dla słuchaczy kursu copywriting / art direction mamy specjalny program odroczonych płatności. W ramach tego programu słuchacz spłaca 80% czesnego dopiero po ukończeniu kursu i podjęciu pracy. Ponadto im szybciej podejmie pracę i zacznie spłacać kurs, tym większą otrzyma bonifikatę: 20% jeśli spłata rozpocznie się w ciągu 3 miesięcy od ukończenia kursu, 10% jeśli spłata rozpocznie się w ciągu 6 miesięcy.