Rekrutacja - Rekrutacja

Rekrutacja

tu jesteś: O szkole / Rekrutacja / Rekrutacja

 

 

copywriter / art director

 Z uwagi na to, że kurs copywriter / art director odbywa się na zasadzie pracy nad konkretnymi projektami, nabór odbywa się przez cały rok, po indywidualnym uzgodnieniu z dyrektorką szkoły. Szczegółów dowiesz się telefonicznie (patrz: kontakt). 

Przyślij nam swoje CV. Mile widziane (choć niekonieczne) będą prace świadczące o zainteresowaniach, umiejętnościach i wrażliwości. Mogą to być wiersze, opowiadania, zdjęcia, filmy amatorskie, obrazy, grafiki itd. Po przesłaniu dokumentów zostaniesz zaproszony na rozmowę.

account management  

 

W jednym roku akademickim odbywają się dwie edycje kursu. Rekrutacja na edycję jesień 2016 zaczyna się we wrześniu, a sam kurs w  październiku. Dokładne daty zostaną podane w zakładce o kursie w drugiej połowie września. Procedura rekrutacyjna polega na przesłaniu CV na adres mailowy.

 

event management 

 

 W jednym roku akademickim odbywają się dwie edycje kursu. Rekrutacja na edycję jesień 2016 zaczyna się we wrześniu, a sam kurs w  październikuDokładne daty zostaną podane w zakładce o kursie w drugiej połowie września. Procedura rekrutacyjna polega na przesłaniu CV na adres mailowy.

 

strategia komunikacji marki

W jednym roku akademickim odbywają się dwie edycje kursu. Rekrutacja na edycję jesień 2016 zaczyna się we wrześniu, a sam kurs w  październiku. Dokładne daty zostaną podane w zakładce o kursie w drugiej połowie września. Procedura rekrutacyjna polega na przesłaniu CV na adres mailowy.

  

media planning

W jednym roku akademickim odbywają się dwie edycje kursu. Rekrutacja na edycję jesień 2016 zaczyna się we wrześniu, a sam kurs w  październiku. Dokładne daty zostaną podane w zakładce o kursie w drugiej połowie września. Procedura rekrutacyjna polega na przesłaniu CV na adres mailowy.

  

social media manager

W jednym roku akademickim odbywają się dwie edycje czteromiesięcznego kursu. Rekrutacja na edycję jesień 2016 zaczyna się we wrześniu, a sam kurs w  październiku. Dokładne daty zostaną podane w zakładce o kursie w drugiej połowie września. Procedura rekrutacyjna polega na przesłaniu cv na adres mailowy.

 

rezyseria filmu reklamowego

Informacje na temat rekrutacji uzyskasz telefonicznie.

 

 

kotakt:

mail - kontakt@szkolamistrzowreklamy.pl

telefon -  48 603 643 053, 22 651 88 28

Szkoła Mistrzów Reklamy to specjalistyczna instytucja szkoląca do działów kreacji, obsługi klienta i strategii w agencjach reklamowych i eventowych. Szkolenia marketingowe są prowadzone wyłącznie przez praktyków agencyjnych z wieloletnim doświadczeniem, aktywnych zawodowo - stąd system szkoleń oparty na weekendowych zjazdach. Nasi studenci pracują na projektach od briefingu po końcową realizację, pod czujnym okiem wykładowców, którzy często stają się wkrótce szefami swoich byłych studentów. W ciągu kilku lat działalności nasi studenci znaleźli zatrudnienie w większości sieciowych agencji w Polsce zdobywając wiele nagród na krajowych i międzynarodowych festiwalach.
Szkoła Mistrzów Reklamy - szkolenia marketingowe SMR
email: kontakt@szkolamistrzowreklamy.pl | tel. 603 643 053
Produkcja Unigroup.pl