Założyciele

Założyciele

tu jesteś: O szkole / Założyciele / Założyciele

Założycielami SMR, szkoły reklamy działającej w Warszawie, są:

 

Katarzyna Dragović

Od ponad 20 lat związana z reklamą. Pracuje w działach kreacji największych sieciowych agencji reklamowych na stanowiskach od copywritera do dyrektora kreatywnego. Ambasador międzynarodowych warsztatów kreatywnych New Moment Ideas Campus oraz festiwali Golden Drum w Portoroz i The One Show w Nowym Yorku. Laureatka wielu nagród. Jurorka polskich i zagranicznych konkursów reklamy. Współtwórca polskiego oddziału amerykańskiej szkoły reklamy Miami Ad School, wykładowca w Minneapolis College of Art and Design, SGH, Łódzkiej Szkole Filmowej.Autorka książki "Reżyseria filmu reklamowego". 

Wywiad w Radiu PiN

 

Nono Dragović

Absolwent wydziału reżyserii Łódzkiej Szkoły Filmowej. Reżyser przedstawień teatralnych i operowych, seriali telewizyjnych, filmów, a także wielu reklam. Autor kilkudziesięciupublikacji w czasopismach teatralnych i filmowych oraz książek „Poetyka reżyserii filmowej” i "Reżyseria filmu reklamowego".  Doktor nauk. Wykładowca reżyserii w Akademii Filmowej w Nowym Sadzie, Belgradzie oraz w Szkole Filmowej w Łodzi. Założyciel i dyrektor Instytutu Filmu i Sztuk Audiowizualnych w Społecznej Akademii Nauk w WarszawieOdznaczony Orderem Zasłużonego dla Kultury Polskiej. 

 

Szkoła Mistrzów Reklamy to specjalistyczna instytucja szkoląca do działów kreacji, obsługi klienta i strategii w agencjach reklamowych i eventowych. Szkolenia marketingowe są prowadzone wyłącznie przez praktyków agencyjnych z wieloletnim doświadczeniem, aktywnych zawodowo - stąd system szkoleń oparty na weekendowych zjazdach. Nasi studenci pracują na projektach od briefingu po końcową realizację, pod czujnym okiem wykładowców, którzy często stają się wkrótce szefami swoich byłych studentów. W ciągu kilku lat działalności nasi studenci znaleźli zatrudnienie w większości sieciowych agencji w Polsce zdobywając wiele nagród na krajowych i międzynarodowych festiwalach.
Szkoła Mistrzów Reklamy - szkolenia marketingowe SMR
email: kontakt@szkolamistrzowreklamy.pl | tel. 603 643 053
Produkcja Unigroup.pl